Diyet Seti İle Sağlıklı Zayıflama

Diyet Seti İle Sağlıklı Zayıflama
22 Eylül 2018 tarihinde eklendi, 344 kez okundu.

Diyet Seti İle Sağlıklı Zayıflama

Diyet seti ürünü kişilerin sağlıklı bir şekilde beslenmesini sağlarken aynı zamanda sağlıklı ve kaliteli bir yaşam için gerekli olan besinlerin gerekli oranlarda alınmasını sağlarken tüketilen kalori oranını minimum düzeyde tutan bir yardımcı gıda ürünü durumundadır. Dez Pack Dietto markası altında üretimi gerçekleştirilen bu yardımcı diyet seti gıda ürünü Türk Gıda Kodeksi Kilo Verme Amaçlı Enerjisi Kısıtlanmış Gıdalar Tebliği ile birebir uyumlu bir şekilde üretilmekte ve gerekli yasal denetimlerden geçmektedir.

İnsanlar geçmişten günümüze kadar zayıflama uğruna çok çeşitli yöntemleri denemişlerdir. Bu ürünlerin büyük bir çoğunluğu sağlıksız yapısı ile uzun vadede oldukça büyük sağlık sorunlarına yol açarken etkili gibi görünen bazı ürünlerin etkisi kısa süreli olup uzun vadede hiçbir pozitif etkisi kalmamaktadır. Diyet seti ürünü ise herhangi bir tedavi ya da ilaçla zayıflama ürünü kesinlikle değildir. Bu gıda takviyesi içeriğinde sağlıklı ve kaliteli bir yaşam için gerekli olan yüksek lif oranı, kaliteli ve yüksek miktarda protein olan olmasına rağmen zayıflamayı sağlamak adına en düşük kaloriye sahip karışım bir besin takviye gıdasıdır.

En Verimli Diyet Seti Kullanımı Nasıl Olmalıdır?

Tüm dünyada en çok tercih edilen ve faydalı olan ürünlerden biri olan diyet seti kullanımına oldukça dikkat edilmelidir. Çünkü bu ürünün en sağlıklı ve doğal beslenmeyi sağlaması ve zayıflamaya yardımcı olabilmesi için kullanımının en doğru ve sorunsuz bir şekilde kullanılması gerekmektedir. Diyet setinin kullanımında 2 farklı yöntem ideal kullanımı sağlamaktadır.

16 gün ve 30 günlük kullanımı içeren yöntemlerde hedeflenen başarıyı yakalamak çok daha kolay olmaktadır. Bu iki kürde ortak nokta ise programın başlangıcında 2 günlük başlangıç kürünün ortak olarak uygulanmasıdır. Kaan günlerde ise devam kürleri uygulanmaktadır. Diyet seti kürü uygulanırken hiçbir öğünde kürü atlamamak gereklidir.

Diyet Listesi Kürü Uygulanışı

Diyet seti kürü uygulama aşamasında başlangıç evresi kürün genel başarısında odlukça etkilidir. Bu kürün başlangıç evresinde ilk 2 gün her 3 saatte bir ve toplamda 5 öğün olmak üzere diyet seti yardımcı gıda ürünü 200 ml tam yağlı olmayan süt veya az kalorili yoğurt ile birlikte tüketilmelidir. Kür sabah kahvaltısından sonra başlamaktadır. Ve her 3 saatlik öğünler buna göre belirlenmelidir.

Başlangıç Evresinden sonra ise 16 ya da 30 günlük devam evresine geçilmektedir. Yine sabah kahvaltısından sonra diyet seti ürünü 300 ml tam yağlı olmayan süt veya az kalorili yoğurt ile birlikte tüketilmelidir. Ve her 5 saatte bir 2 öğün şeklinde uygulanmalıdır. Bu diyet seti ürününün her bir küründe ortalama 204 kalori alınmaktadır. Ki sağladığı sağlıklı besleyicilik düşünüldüğünde bu kalori oranı son derece düşüktür. Bu ürünü düzenli kullanımında zayıflamaya yardımcı etkisi oldukça üst düzeyde olmaktadır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

*

Sayfa başına git
Yandex.Metrica