Dezpack Dietto

Dezpack Dietto
9 Mayıs 2018 tarihinde eklendi, 317 kez okundu.

Dezpack Dietto, kilo verme amaçlı enerjisi kısıtlanmış bir zayıflama ürünüdür. Dezpack Dietto ile uygulanan diyet listesi hem başarılı, hem de kolaydır.

Türk Gıda Kodeksi “Kilo Verme Amaçlı Enerjisi Kısıtlanmış Gıdalar Tebliği” ne göre hazırlanmış, öğün yerine geçen bir beslenme takviyesidir, ilaç değildir. Dezpack Dietto ile yapılan diyet listesi ile düşük kalorili kahvaltı ve öğlen ve akşam olmak üzere 2 öğün 200 ml sallayarak hazırlanan ürün tüketilir.

Düşük Kalori, Yüksek Protein

Düşük kalori içeriğiyle fazla kilolardan kurtulmaya yardım ederken, vücudun protein ihtiyacını karşılar ve kas kitlesi kaybını önlemiş olur. Protein tokluk hissi sağlamakla beraber, vücut için temel yapıtaşıdır. Bağışıklık sistemini koruyan en önemli elemanlardan biridir.

Liften Zengin

Yüksek lif içeriği sayesinde sindirimi kolaylaştırır, hazımsızlığı önler, tokluk hissi verir. Vücudun şeker ve insülin dengesini korur.

Vitamin ve Mineral Takviyesi

Dezpack dietto günlük vitamin ve mineral ihtiyacını karşılar. Klasik diyet listesi uygulayan bireylerde ortaya çıkabilecek vitamin ve mineral yetersizliklerini önlemiş olur.

Diyet Listesi Uygularken Yorgunluğa ve Açlığa Son

Dezpack dietto kilo verme amaçlı kalorisi kısıtlanmış gıdadır. İlaç değil, beslenme takviyesi olduğu için sağlıklı bir beslenme biçimidir. Uygulanacak diyet listesi ile gün içinde acıkma hissi olmaz. Doyurucu özelliği ile günlük aktivitelerinize devam edebilir, yorgunluk hissetmezsiniz.

Aromalar

6 farklı aroma seçeneği sunan Dezpack Dietto’nun muz, vanilya, çikolata, hindistan cevizi, damla sakızı ve çilek tatlarından birini seçebilirsiniz.  Sevdiğiniz bir lezzet ile ürünü daha rahat ve uzun kullanabilirsiniz.

Kilo kontrolü

Kilo vermek kadar, ideal kilonuzu korumak da önemlidir. Uygulanılan düşük kalorili diyet listesi ile kısa süreli kilo kaybı elde edilse de, en sık karşılaşılan problem verilen kiloların hızlıca geri kazanılmasıdır. Dezpack Dietto uzun dönemli olumlu sonuçlar için idealdir. Beslenme alışkanlıklarınızı değiştirirken sağlıklı yaşam için önemli bir adım atmış olursunuz. Yorucu ve başarısız diyet listesi yerine, aç kalmadan etkisi kanıtlanmış bir zayıflama seçeneği sunan Dezpack Dietto tercih etmek, ideal kilonuzu senelerce korumanıza yardım eder.

Dezpack Dietto Diyet Listesi  Nasıldır?

Hedef kiloya ulaşmak için Dezpack Dietto çalkanarak hazırlanan ürün tercih edilmişse, programın başında sadece 2 gün, günde 5 defa kullanmanız önerilir.3 saat arayla 200 ml tüketilmelidir.

Kilo kaybı başladıktan sonra ürünü günde iki öğün yerine kullanmak, kahvaltı öğününde sağlıklı bir diyet listesi uygulamanız gerekir. Aralarda atıştırma olarak tuz ve yağ içermeyen yeşil yapraklı sebzeler yenebilir, şekersiz içecekler içilebilir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

*

Sayfa başına git
Yandex.Metrica